380664232387563
Pobyt v solnej jaskyni

Dnešná doba svojimi zvýšenými nárokmi často pôsobí na ľudí stresujúco. Stres a napätie sa odráža najprv v psychike človeka a pri nezvládnutí toho stavu môžu vzniknúť problémy aj vo fyzickom tele. Preto je obzvlášť vhodné začať sa starať o seba skôr, než sa nejaký problém prejaví.

O soli je všeobecne známe, že má prospešné účinky na zdravie. Už pred tisíckami rokov Rimania, Gréci aj Egypťania považovali soľ za všestranný liek, poznali jej antibakteriálne a antimykózne vlastnosti, ktoré pomáhali najmä pri liečbe dýchacích, kožných, nervových a tráviacich chorôb, či urýchľovali hojenie rán.

V našej soľnej jaskyni sú skoro 4 tony soli, ktoré pri jednom pobyte na vás budú pôsobiť 45 minút. Vaše telo pocíti regeneračné účinky a v pokojnom prostredí pri tónoch jemnej relaxačnej hudby sa uvoľní stres a napätie. Budete vnímať žblnkot vody v studničke a tlmené svetielka soľných lámp a “hviezdnej oblohy“. Ak túto terapiu zopakujete aspoň päťkrát, posilníte svoj imunitný systém na niekoľko týždňov.

  • Na pobyt v soľnej jaskyni je potrebné vopred sa objednať.

  • Pobyt začína vždy o celej hodine a trvá 45 minút.

  • Je potrebné prísť minimálne 5 minút pred začiatkom pobytu.

  • Vstup do soľnej jaskyne je v papučiach alebo v návlekoch, ktoré dostanete u nás, prípadne si môžete priniesť svoje biele ponožky.

  • Príďte v pohodlnom oblečení, teplota v soľnej jaskyni je 20-22 stupňov.

  • V soľnej jaskyni sú polohovateľné lehátka, kde sa dá sedieť alebo ležať a k dispozícii sú deky.