380664232387563

Biorezonančná terapia lekárskym prístrojom Magneter – Drhome

Magneter je biorezonančno-frekvenčný prístroj s biorezonančnými impulzami.

Ak prenesieme kmitanie zdravého tkaniva alebo orgánu do zmenených, chorých orgánov, tak imunitný systém dokáže vrátiť pôvodný zdravý stav. V tomto spočíva podstata magneter terapie.

Pre všetko živé je príznačné, že kmitá istou frekvenciou, ktorá je len preň charakteristická. Frekvencia týchto kmitaní sa dá merať, preto je možné živý organizmus a orgán identifikovať na základe frekvencie, ktorú vyžaruje. Veľkosť nameraných hodnôt charakterizuje fyzický a zdravotný stav orgánov.

Živé organizmy kmitajú na jednej frekvencii, ak na túto frekvenciu formou elektromagnetického vlnenia prenesieme kmitanie, tak mikroorganizmus (vírus, baktéria, atď.) vstúpi do vlastnej rezonancie s prenesením kmitaním a zahynie. Aj v prípade zdravých tkanív a orgánov sa dá určiť frekvencia tkanív a orgánov. Ak v orgánoch alebo v tkanivách vznikne nejaká choroba, tak sa zmení ich kmitanie a hladina energie a táto zmena je merateľná.

Počas terapie pomocou prístroja s biorezonančnými impulzami dochádza k stimulácii a optimalizácii samoregulačných a samoliečebných procesov organizmu. Prístroj dodáva organizmu biorezonančno frekvenčné impulzy, čím podporuje, zosilňuje a harmonizuje jeho normálnu funkciu.

Pomáha pri relaxácii, je to terapeutická pomôcka, ktorá slúži ako doplnková liečebná metóda tradičnej medicíny. Terapia rozširuje cievy, čím odstraňuje kĺbové a svalové bolesti, regeneruje pokožku, posilňuje kostné tkanivo, harmonizuje vegetatívny nervový systém a blahodárne pôsobí aj pri nádorových ochoreniach.

Hlavnou výhodou prístroja Doctorhome je, že je jedinečný na svete vďaka tomu, že používa  biorezonančno-pulznú terapiu pomocou až 60.000 frekvencí.

Prístroj, na základe výsledkov liečby a bezpečnosti používania, získal certifikáciu lekárskeho zdravotníckeho prístroja. Tento certifikát je platný v 27 štátoch Európskej Únie.

HLAVNÉ OBLASTI POUŽITIA PRÍSTROJA

 • prevencia ochorení, zníženie stresu
 • cukrovka typu I,II
 • lepšie vstrebávanie liekov
 • terapia pri problémoch prekrvenia a obehového systému
 • podpora hojenia rán a kostí
 • odstránenie napätia svalov
 • terapia nespavosti a chorôb zapríčinených stresom
 • na úseku športu: zvýšenie výkonu, terapia zranení, urýchlenie regenerácie
 • terapia metabolických porúch
 • terapia chorôb srdca a obehového systému
 • pri depresii
 • pri zápaloch nervov, poranení nervov a chorobách nervového pôvodu
 • na zníženie dávok liekov
 • posilnenie imunitného systému
 • terapia kožných ochorení
 • terapia alergických symptómov
 • choroby pohybového ústrojenstva

AKTUÁLNA PONUKA

 1. Alergia, 2. Imunitný systém, 3. Chrbtica, reuma, kĺby, 4. Wellness na harmonizáciu telesných funkcií, 5. Depresia, 6. Migréna, bolesti hlavy, 7. Hernia disku, 8. Skleróza ciev, 9. Bolesti kĺbov, 10. Cukrovka, 11. Spaľovanie tukov, 12. Bronchitída, 13. Očista krvi, 14. Lymfatický systém, 15. Pľúca, 16. Astma, 17. Vysoký krvný tlak

V záujme účinnosti terapie je potrebné dodržať nasledujúce odporúčania:

– pred a po terapii vypite 2 dl čistej pitnej vody ( dostanete ako súčasť procedúry)

–  po terapii jedzte viac čerstvej zeleniny alebo ovocia

– počas terapie nefajčite

– vyhnite sa drastickej diéte

– počas terapie nepoužívajte mobilný telefón

– užívanie liekov zmeňte len na radu lekára

KONTRAINDIKÁCIE

Napriek tomu, že používanie prakticky nemá žiadne známe vedľajšie účinky, je predsa potrebné dodržať určité bezpečnostné predpisy v týchto prípadoch:

– akéhokoľvek krvácanie, resp. v prípade hemofílie

– ochorenie nervového systému so záchvatmi

– aktívna tuberkulóza

– platí úplný zákaz pre osoby s elektrickým implantátom (napr. kardiostimulátor, inzulínová pumpa)

U precitlivených ľudí je možné, že ich krvný tlak sa na krátku dobu zvýši, alebo že bolesti kĺbov a reumatické bolesti zosilnejú. Táto reakcia je normálna a obvykle po niekoľkých ošetreniach pominie.

Terapia prístrojom Drhome nenahrádza lekárske vyšetrenie, lekársku starostlivosť a zdravé stravovanie, zároveň však komplexný prístroj považujú odborní lekári za jednu z najbezpečnejších doplnkových metód.

AKO TO PREBIEHA

Počas terapie ležíte na matraci, do ktorého sa cez riadiacu jednotku prístroja Magneter Drhome púšťajú frekvencie nahraté na CD. Výber programu robíme na základe konzultácie o zdravotnom stave, resp. lekárskej správy.

Terapia je bezbolestná, nie je nič cítiť. Pri niektorých programoch sa podľa stavu organizmu  môže prejaviť únava.

Minimálna dĺžka terapie je 30 minút, väčšina programov trvá dlhšie, až 1 hod.

Podľa povahy zdravotného problému sa odporúča absolvovať aspoň 5 terapií, väčšinou je vhodná kombinácia viacerých programov.

Ceny sú uvedené v cenníku.