380664232387563
Tajomstvo solnej terapie

Naša soľná jaskyňa má steny obložené soľnými kvádrami do hĺbky až 20 cm, na podlahe sú kryštály soli v celkovej hmotnosti až 600 kg a strop má tiež vrstvu soli. V jaskyni sú celkom až 4 tony soli a  teplota ovzdušia je 20-22 stupňov. Pri tejto teplote sa zo soľných kryštálov uvoľňujú do ovzdušia záporné ióny. Dýchaním a vystavením našich vnútorných orgánov a pokožky liečivým záporným iónom a 84 rôznym stopovým prvkom nachádzajúcim sa v soli sa naša myseľ, telo a duch detoxikujú a uvoľňujú.

Záporné ióny majú priaznivý vplyv na zvýšenie imunity organizmu.

Upraviť iónovú nerovnováhu je vhodné najmä v dnešnej dobe , keď veľká väčšina našej populácie trávi stále viac času pred televíznymi obrazovkami, pred monitormi  počítačov, v interiéroch, kde je nekvalitné ovzdušie. Žijeme sedavým spôsobom života, no nášmu metabolizmu nenahraditeľne chýba aktívny pohyb na čerstvom a čistom vzduchu.  Vo väčších mestách, na ulici, ale aj v bytoch, pracovniach, v interiéroch automobilov a v klimatizovaných priestoroch je mŕtvy vzduch bez záporných iónov.

Vďaka intenzívnemu pôsobeniu záporných iónov vám naša soľná jaskyňa pomôže uvoľniť sa, pocítiť fyzickú a duševnú rovnováhu a uvoľniť stres. 

Soľná terapia je príležitosť pre ľudí všetkých vekových kategórií zlepšiť svoje fyzické a duševné zdravie prirodzeným spôsobom.

Vyberte si

VSTUPY DO SOĽNEJ JASKYNE